Misyonumuz, öğretmen ve öğrencinin kolay şekilde buluşmasını sağlamak ve öğrencilerin hedeflerine ulaşabilmesi için ideal öğretmenini bulmasına yardımcı olmaktır.

NEDEN BAŞLADIK ?

 

Türkiye’deki eğitmenlerin hiç bir ücret ödemeden öğrenci bulmalarını sağlamak, öğrencilerin ise beklentilerine uygun öğretmeni bulma zahmetinden kurtarmak için böylesi bir girişimde bulunduk.

Dersver’i kurma fikri en iyi öğretmenleri tek bir yerde bir araya getirerek herkesin kendileri için en ideal bir öğretmeni bulmasına yardımcı olabileceğimiz inancından doğdu. Bugün hâlâ bu inanca bağlıyız.

NEREDEN BAŞLADIK ?

 

Dersver kuruluşundan kısa bir süre içerisinde binlerce öğretmen ve öğrenci ile temas sağlayarak büyümeye başladı ve kısa sürede binlerce kişilik öğretmen topluluğu oluşturmayı başardı.

NEREYE GİDİYORUZ ?

 

Bire bir eğitim hayatını değiştirebilir. Özel ders öğrencilerin güvenlerini artırmalarına, okuldaki yazılıları geçmelerine, sınavlarda hedeflerine ulaşmalarına veya yeni bir beceri öğrenmelerine yardımcı olabilir. Öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için büyük planlarımız var ve mümkün olduğunca çok kişiye mükemmel eğitmenlere ulaşmalarını sağlamak istiyoruz.

Aradığınız ideal öğretmeni hemen bulabilirsiniz. (Bulabilirsinize link verelim öğretmen isteyine yönlendirsin)

SAYILARLA BİZ

12.000

Aktif Eğitmen

3.500

Aktif Öğrenci

18.000

Aylık Ziyaret

70

Günlük Ders Talebi

1.800

Aylık Eşleştirme

YARDIM ETMEK İÇİN BURADAYIZ !

 

Temasa geçmek isterseniz, aramaktan veya bize bir mesaj bırakmaktan çekinmeyin. Sizinle görüşmekten memnuniyet duyarız.

05530718001

Pazartesi Cumartesi
09:00 - 19:00